Interaktívna televízia

Moderná IPTV v ponuke až 156 programov

Vyskúšajte televíziu, kde pre Vás archivujeme programy, ktoré ste zmeškali. V priebehu siedmych dní od aktuálneho vysielania si programy môžete pustiť v TV cez set-top box, v počítači, tablete alebo v smartphone. Jednoducho povedané, už nemusíte netrpezlivo čakať, až začne váš obľúbený program alebo film. Pokiaľ trávite čas mimo tv, neprídete o to, na čo ste čakali celý týždeň. Pozastavte si prebiehajúce živé televízne vysielanie alebo si program nahrajte a uložte až na 1 mesiac. Pre sledovanie môžete použiť rôzne zariadenia - bežnú televíziu so set-top boxom, počítač, tablet, smartphone, smartTV alebo androidTV.

mapa pokrytia Objednať službu

Prémiove služby v základnej výbave

 • Pre začiatok 4,99 € Pozor, aktuálne najlacnejšia TV vo Vašom okolí. Samozrejmosťou je sledovanie televízie na 5-tich rôznych zariadeniach súčasne so 7-dňovým archívom.
 • Mojich od 3,49 € Optimalizujte zábavu s cenou. Vhodne rozširuje základné programy len o stanice, ktoré potrebujete. Napr. dokumety, šport a filmy pre celú rodinu bez zbytočných výdavkov.
 • Komplet 29,99 € Nechajte sa hýčkať nadštandardnou ponukou Komplet. Získajte všestrannú zábavu v podaní najrôznejších programov. Komplet Vás presvedčí, že je vždy na čo pozerať. V cene balíka je zahrnutá aj online HBO MAX videotéka.

Praktické informácie

 • Pri každom balíku je v cene možnosť sledovania až na 5-tich zariadeniach súčasne.
 • Samozrejmosťou je 7 dňový archív všetkých programov a ukladanie nahrávok až na 1 mesiac. Táto služba Vás oslobodí od sledovania aktuálneho televízneho programu. Sledujte čo chcete a kedy chcete.
 • Premente si staršie televízory v inteligentné multimediálne centrum, s našimi android 4K IPTV boxmi a objavte potenciál optického internetu.
 • Nechcete investovať do Set-Top Boxu aby ste mohli sledovať IPTV na vašej novej TV? Nemusíte! Spárujte si Váš účet so SmartTV značky Samsung,LG alebo TV s operačným systémom AndroidTV alebo AppleTV.
 • Nepustí Vás rodinný príslušnik v obývačke ku TV pozerať Váš obľúbený program? Nevadí, stačí si spárovať účet s tabletom, smartphonom alebo notebookom a môžete naplno využívať výhody IPTV hoci aj na toalete :).
 • V prípade potreby Vám vieme bezplatne aktivovať poľské a nemecké stanice.
 • Ceny IPTV balíčkov sú platné len pri kombinácii s internetovými službami.
 • Tematické balíčky sa dajú kombinovať len s balíčkom "Pre začiatok".
 • STB sú nutné pre sledovanie IPTV na vašej SmartTV, ak vaša SmartTV nepodporuje aplikáciu TV2GO. Pri zakúpení STB sa neplatí mesačný prenájom.
 • Programová ponuka a aj ceny sa môžu meniť v závislosti od podmienok poskytovateľov obsahu, autorských zväzov, legislatívy a kurzu USD.
 • Stanice Prima Krimi HD, Prima Show HD, Prima Star HD a Paramount Network sú dostupné bez garancie v základnom balíčku "Pre začiatok".
 • Poskytovateľom prevzatého televízneho vysielania je spoločnosť Nej.cz s.r.o. so sídlom Kaplanova 2252/8, 148 00 Praha 4.
 • Pomocou balíčkov Mojich 5, 10, 15 si možete navoliť k základnému balíku "Pre začiatok" len stanice, ktoré naozaj potrebujete bez zbytočných výdavkov. Viac info k stiahnutiu tu.
 • Neberieme žiadnu zodpovednosť za IPTV služby, ktoré sú sledované na SmartTV alebo STB pomocou bezdrôtového pripojenia !!!
  Bezprostredne doporučujeme mať pripojený SmartTV alebo STB pomocou ethernetovej alebo štruktúrovanej kabeláže.

Cenník IPTV balíčkov

Balíček Počet Programov Mesačná cena
Pre začiatok 82 (z toho 46 v HD kvalite) 4,99 €
Mojich 5,10,15 71 (z toho 49 v HD kvalite) od 3,49 €
Komplet 156 (z toho 98 v HD kvalite) 29,99 €
Ceny za služby sú uvedené ako konečné

Cenník tematických IPTV balíčkov

Balíček Mesačná cena
Rodina 12 (z toho 5 v HD kvalite) 3- €
Voľný čas 11 (z toho 10 v HD kvalite) 3- €
Šport a zábava 13 (z toho 11 v HD kvalite) 4- €
HBO + HBO MAX 3 (z toho 3 v HD kvalite) 7,5- €
Cinemax 2 (z toho 2 v HD kvalite) 2- €
Maďarský balík 12 (z toho 0 v HD kvalite) 3- €
Ceny za služby sú konečné

Cenník Set-Top Boxov

Druh IPTV
Set-Top Boxu
Varianta
jednorázového zakúpenia
Varianta
mesačného prenájmu
Apple TV 4K 128GB (2022) Apple TV 4K IPTV stb 190,- € -,- € / mesačne
STRONG LEAP-S3+ Google TV 4K IPTV stb 77,- € -,- € / mesačne
Arris VIP 4302 Full HD stb 75,- € 3,- € / mesačne
Ceny za služby sú konečné

Mapa pokrytia Zaujala Vás naša ponuka? Kontaktujte nás