Riešenia pre firmy

Internet na mieru

Zabezpečujeme vysokorýchlostné pripojenie do internetu, realizáciu hlasových služieb VoIP, privátnych sieti VPN, zabezpečenie a správu siete. Stojíme si za kvalitnou službou, serióznym jednaním, rýchlou reakciou na požiadavky zákazníka a okamžitú dostupnosť technickej podpory a servisu.

Firemné pripojenie - vhodné riešenie pre menšie firmy a podnikateľov do 5 počítačov.
Garantované pripojenie - ideálne riešenie pre inštitúcie, podniky a ISP providerov.

Internetové pripojenie, na ktoré sa vždy viete spoľahnúť.

mapa pokrytia Objednať službu

Služby ktoré sa oplatí mať

  • Firemné pripojenie vhodné riešenie pre menšie firmy a podnikateľov do 5 počítačov
  • Garantované pripojenie ideálne riešenie pre inštitúcie, podniky a isp providerov

Nájdite silného partnera! Ponuka služieb nad rámec internetového pripojenia

Bezpečnostné systémy Realizujeme návrh a výstavbu kamerových a bezpečnostných systémov šité priamo na mieru. Samozrejmosťou je ich následná správa. Rozšírime Váš existujúci kamerový systém, prípadne ho vezmeme pod našu správu.

Dátová infraštruktúra Zaistíme návrh a výstavbu ethernetovej alebo optickej vnútropodnikovej dátovej infraštruktúry. Taktiež jej opravy, merania, vyhotovenie meracích protokolov a zváranie optických vlákien.

Návrh a realizácia hotspotov Využite naše znalosti z oblasti bezdrôtových technólogií a nechajte si navrhnúť WiFi hotspoty v celom objekte Vašej spoločnosti.

Smart obec Ste samospráva? Chcete aby bolo vo Vašej obci dostupné internetové opticke pripojenie? Kontaktujte nás a my Vám vypracujeme riešenie na dátovú optickú infraštruktúru, v ktorej môže byť obsiahnutých niekoľko systémov bežiacich súčasne. Napríklad kamerové systémy, obecný rozhlas, verejné WiFi hotspoty, inteligentné verejné osvetlenie, IoT alebo internetové pripojenie pre Vašich občanov.

Mapa pokrytia Zaujala Vás naša ponuka? Kontaktujte nás