Hlasové služby - VOIP

Dôležitou súčasťou firemnej kultúry je telefónna komunikácia prostredníctvom telefónnej ústredne, telefónnych klientov a integrovanej telefónnej inteligencie.

IP telefónia poskytuje možnosti telefonovania do pevných sietí, mobilných sietí a do zahraničia za výhodné poplatky v sekundovej tarifikácii. Okrem úspor prináša možnosti na integráciu rôznych funkcií a služieb pre zákazníkov.

Samozrejmosťou je pridelenie geografického telefónneho čísla, alebo prenos pôvodných čísel od iného operátora.

Mapa pokrytia Objednať službu

VoIP lacné volanie cez internet

  • Hlasové služby VoIP domácnosti sekundová tarifikácia
  • Hlasové služby VoIP firemní zákazníci sekundová tarifikácia

Flexibilita riešenia Moderné hlasové služby - pohodlie a efektivita

Službu Vám nastavíme tak, že sa plne prispôsobí Vašim požiadavkám. V prípade, že vlastníte analógové telefóny, poskytneme Vám riešenie, ktoré umožní volať prostredníctvom VoIP a pobočkovej ústredne. Ak sú vaše komunikačné nároky vyššie, navrhneme komplexné riešenie s vlastnou ústredňou.

Modernejším a progresívnejším riešením je využitie IP telefónov a softvérových telefónov. Zákazník tak získa množstvo komfortných doplnkových funkcií známych aj z mobilných telefónov. Určite využijete možnosť presmerovania hovorov, CLIP/CLIR, odkazovú schránku, prepájanie hovorov či iné doplnkové služby.

A napokon, pri raste vašich zákazníkov dokážeme zabezpečiť aj kombinované riešenia, ktoré budú pozostávať z analógových aj IP telefónov a dátových služieb.

Mapa pokrytia Zaujala Vás naša ponuka? Kontaktujte nás