Optický internet

Rýchle a spoľahlivé optické pripojenie

Užite si neobmedzené a stabilné pripojenie do internetu pomocou optických vlákien, v súčasnosti najdokonalejšou technológiou na trhu. Využite našu ponuku a nechajte si zriadiť
internetové pripojenie s paušálom už od 12,- € mesačne.

Záleží nám na Vašej spokojnosti. S pripojením od nás získate okrem kvalitných služieb aj osobný prístup, príjemné a profesionálne jednanie a rýchly servis.

Naše služby sú dostupné výhradne v obci Gbeľany.

K optickému internetu môžete získať nielen stabilné a kvalitné služby ale aj výkonné WiFi pripojenie! 📶

mapa pokrytia Objednať službu

Informácie k službám a pokrytiu Užitočné informáce k našim službám pripojenia do internetu

Bezplatná predinštalačná prehliadka Pred zriadením prípojky u zákazníka vždy vykonávame bezplatnú predinštalačnú prehliadku, aby sme mohli navrhnúť najvhodnejšie riešenie pripojenia do internetu.

Bonusový program Ponuka pre nových zákazníkov - Prejdite od konkurencie a získajte internet nezplatne do konca vašej viazanosti. Po predložení zmluvy od Vášho aktuálneho poskytovateľa získáte optický internet bez poplatkov po dobu, kým Vám s ním neskončí viazanosť. Počas celej doby viazanosti až po jej ukončenie Vám budeme poskytovať internet zadarmo.

Kvalitný servis a podpora Našich zákazníkov si veľmi vážime a zabezpečujeme pre nich službu servisu a technickej podpory. V prípade výskytu problému zabezpečíme výjazd technika na miesto pripojenia (v pracovných dňoch, prevažne ešte v deň nahlásenia poruchy), odborná a rýchla realizácia servisného zásahu.

Prelomová technológia WiFi Vďaka vyspelej technológii MERCUSYS Halo, jednotky vzájomne spolupracujú a vytvárajú jednu zjednotenú sieť v celom dome s jedným názvom. Keď budete domom prechádzať, zariadenia sa budú automaticky pripájať vždy k tej jednotke Halo, ktorá im zaistí signál s najvyššou možnou rýchlosťou a stabilitou.

Oblasť pokrytia Optické pripojenie je dostupné pre každú domácnosť v obci Gbeľany technológiou FTTH (Fiber to the home), teda ukončenie je optickým káblom v zásuvke priamo u Vás doma.

Technické parametre pripojenia

  • Neobmedzené pripojenie do siete internetu.
  • K službe poskytujeme výkonný router.
  • Rýchlosť pripojenia do internetu je na rozhraní routra a našej siete, teda pre adekvátne meranie nesmú byť aktívne iné zariadenia vo vašej domácej sieti.
  • K balíkom Multimedálny a Dokonalý máte automaticky aktivavanú dynamickú verejnú IPv4 adresu bezplatne.
  • Náša optická sieť natívne podporuje protokol IPv6 (Dual Stack) a preto každý zákazník dostane okrem IPv6 adresy (IA_NA) aj blok IPv6 adries s dľžkou prefixu /60 (IA_PD) pre lokálnu sieť

Mapa pokrytia Zaujala Vás naša ponuka? Kontaktujte nás