Optický internet

Rýchle a spoľahlivé pripojenie

Užite si neobmedzené a stabilné pripojenie do internetu pomocou optických vlákien, v súčasnosti najdokonalejšou technológiou na trhu. Využite našu ponuku a nechajte si zriadiť
pripojenie zadarmo s paušálom už od 8,- € mesačne.

Záleží nám na Vašej spokojnosti. S pripojením od nás získate okrem kvalitných služieb aj osobný prístup, príjemné a profesionálne jednanie a rýchly servis.

Naše služby sú dostupné v obci Gbeľany. Ďalšie lokality sa aktuálne pripravujú. V prípade záujmu o naše služby aj mimo lokality aktuálneho pokrytia, prosíme, kontaktujte nás.

K optickému pripojeniu do internetu máte možnosť od nás dostať výkonný WiFi router! 📶

mapa pokrytia Objednať službu

Informácie k službám a pokrytiu Užitočné informáce k našim službám pripojenia do internetu

Bezplatná predinštalačná prehliadka Pred zriadením prípojky u zákazníka vždy vykonávame bezplatnú predinštalačnú prehliadku, aby sme mohli navrhnúť najvhodnejšie riešenie pripojenia do internetu.

Bonusový program Ponuka pre nových zákazníkov - Prejdite od konkurencie a získajte internet zadarmo do konca vašej viazanosti. Po predložení zmluvy od Vášho aktuálneho poskytovateľa získáte zadarmo internet po dobu, kým Vám s ním neskončí viazanosť. Počas celej doby viazanosti až po jej ukončenie Vám budeme poskytovať internet zadarmo.

Kvalitný servis a podpora Našich zákazníkov si veľmi vážime a zabezpečujeme pre nich službu servisu a technickej podpory. V prípade výskytu problému zabezpečíme výjazd technika na miesto pripojenia (v pracovných dňoch, prevažne ešte v deň nahlásenia poruchy), odborná a rýchla realizácia servisného zásahu.

Oblasť pokrytia Optické pripojenie je dostupné pre každú domácnosť v obci Gbeľany technológiou FTTH (Fiber to the home), teda ukončenie je optickým káblom v zásuvke priamo u Vás doma.

Technické parametre pripojenia

  • Neobmedzené pripojenie do siete internetu.
  • K službe poskytujeme ZDARMA výkonný router.
  • Rýchlosť pripojenia do internetu je na rozhraní routra a našej siete, teda pre adekvátne meranie nesmú byť aktívne iné zariadenia vo vašej domácej sieti.
  • K balíkom Multimedálny a Dokonalý získate od nás zadarmo dynamickú verejnú IPv4 adresu.
  • Náša optická sieť natívne podporuje protokol IPv6 (Dual Stack) a preto od nás dostanete zadarmo blok IPv6 adries s dľžkou prefixu /60.

Mapa pokrytia Nie ste si istý, či je vo Vašej obci pokrytie? Radi by ste sa pripojili mimo túto oblasť? Kontaktujte nás