Optický internet

Rýchle a spoľahlivé optické pripojenie

Užite si neobmedzené a stabilné pripojenie do internetu pomocou optických vlákien, v súčasnosti najdokonalejšou technológiou na trhu. Využite našu ponuku a nechajte si zriadiť
internetové pripojenie s paušálom už od 11,99 € mesačne.

Záleží nám na Vašej spokojnosti. S pripojením od nás získate okrem kvalitných služieb aj osobný prístup, príjemné a profesionálne jednanie a rýchly servis.

Naše služby sú dostupné výhradne v obci Gbeľany a v mestkej časti Zástranie.

K optickému internetu môžete získať nielen stabilné a kvalitné služby ale aj výkonné WiFi pripojenie! 📶

mapa pokrytia Objednať službu

Informácie k službám a pokrytiu Užitočné informáce k našim službám pripojenia do internetu

Bezplatná predinštalačná prehliadka Pred zriadením prípojky u zákazníka vždy vykonávame bezplatnú predinštalačnú prehliadku, aby sme mohli navrhnúť najvhodnejšie riešenie pripojenia do internetu.

Bonusový program Ponuka pre nových zákazníkov - Prejdite od konkurencie a získajte internet nezplatne do konca vašej viazanosti. Po predložení zmluvy od Vášho aktuálneho poskytovateľa získáte optický internet bez poplatkov po dobu, kým Vám s ním neskončí viazanosť. Počas celej doby viazanosti až po jej ukončenie Vám budeme poskytovať internet zadarmo.

Kvalitný servis a podpora Našich zákazníkov si veľmi vážime a zabezpečujeme pre nich službu servisu a technickej podpory. V prípade výskytu problému zabezpečíme výjazd technika na miesto pripojenia (v pracovných dňoch, prevažne ešte v deň nahlásenia poruchy), odborná a rýchla realizácia servisného zásahu.

Prelomová technológia WiFi Vďaka modernej Wi-Fi technológii VSOL MESH (WoW Wi-Fi), jednotky vzájomne spolupracujú a vytvárajú jednu zjednotenú sieť v celom dome s jedným názvom. Keď budete domom prechádzať, zariadenia sa budú automaticky pripájať vždy k tej jednotke MESH, ktorá im zaistí signál s najvyššou možnou rýchlosťou a stabilitou.

Oblasť pokrytia Optické pripojenie je dostupné pre každú domácnosť v obci Gbeľany a v mestkej časti Zástranie technológiou FTTH (Fiber to the home), teda ukončenie je optickým káblom v zásuvke priamo u Vás doma.

Technické parametre pripojenia

  • Neobmedzené pripojenie do siete internetu.
  • K službe poskytujeme výkonné a stabilné riešenie pre Wi-Fi pripojenie.
  • Rýchlosť pripojenia do internetu je na rozhraní routra a našej siete, teda pre adekvátne meranie nesmú byť aktívne iné zariadenia vo vašej domácej sieti.
  • K balíku Multimedálny máte automaticky aktivovanú dynamickú verejnú IPv4 adresu bezplatne.
  • Náša optická sieť natívne podporuje protokol IPv6 (Dual Stack) a preto každý zákazník dostane okrem IPv6 adresy (IA_NA) aj blok IPv6 adries s poolom /60 (IA_PD) pre lokálnu sieť
  • V prípade ak ste si od nás zakúpili verejnú IPv4 adresu, môžete si ju po dohode nastaviť staticky na rozhranie Vášho routra.
  • UPOZNENIE: garantujeme kvalitu služieb a deklarované rýchlosti IT pripojenia pri priamom káblovom prepojení do nášho koncového optického alebo meshového routra. Za akékoľvek iné sieťové zariadenie v domácnosti si zákazník zodpovedá sám.

Mapa pokrytia Zaujala Vás naša ponuka? Kontaktujte nás