Optický internet

Rýchle a spoľahlivé pripojenie

Užite si neobmedzené a stabilné pripojenie do internetu pomocou optických vlákien, v súčasnosti najdokonalejšou technológiou na trhu. Využite našu ponuku a nechajte si zriadiť
pripojenie zdarma s paušálom už od 10,- € mesačne.

Záleží nám na Vašej spokojnosti. S pripojením od nás získate okrem kvalitných služieb aj osobný prístup, príjemné a profesionálne jednanie a rýchly servis.

Naše služby sú dostupné v obci Gbeľany. Ďalšie lokality sa aktuálne pripravujú. V prípade záujmu o naše služby aj mimo lokality aktuálneho pokrytia, prosíme, kontaktujte nás.

K optickému pripojeniu do internetu máte možnosť od nás dostať výkonny WiFi router! 📶

mapa pokrytia Objednať službu

Informácie k službám a pokrytiu Užitočné informáce k našim službám pripojenia do internetu

Bezplatná predinštalačná prehliadka Pred zriadením prípojky u zákazníka vždy vykonávame bezplatnú predinštalačnú prehliadku, aby sme mohli navrhnúť najvhodnejšie riešenie pripojenia do internetu.

Bonusový program Ponuka pre nových zákazníkov - Prejdite od konkurencie a získajte internet zadarmo do konca vašej viazanosti. Po predložení zmluvy od Vášho aktuálneho poskytovateľa získáte zdarma internet po dobu, kým Vám s ním neskončí viazanosť. Počas celej doby viazanosti až po jej ukončenie Vám budeme poskytovať internet zadarmo.

Kvalitný servis a podpora Našich zákazníkov si veľmi vážime a zabezpečujeme pre nich službu servisu a technickej podpory. V prípade výskytu problému zabezpečíme výjazd technika na miesto pripojenia (v pracovných dňoch, prevažne ešte v deň nahlásenia poruchy), odborná a rýchla realizácia servisného zásahu.

Oblasť pokrytia Optické pripojenie je dostupné pre každú domácnosť v obci Gbeľany technológiou FTTH (Fiber to the home), teda ukončenie je optickým káblom v zásuvke priamo u Vás doma.

Technické parametre pripojenia

  • Neobmedzené pripojenie do siete internet.
  • K službe poskytujeme ZDARMA výkonný router.
  • Rýchlosť pripojenia do internetu je na rozhraní routra a našej siete, teda pre adekvátne meranie nesmú byť aktívne iné zariadenia vo vašej domácej sieti.

Mapa pokrytia Nie ste si istý, či je vo Vašej obci pokrytie? Radi by ste sa pripojili mimo túto oblasť? Kontaktujte nás